Розпродаж УСІХ МОДЕЛЕЙ перед закриттям магазину! Встигни замовити зі знижкою до 31.12.2021.

ПРО БРЕНД C.T. mama

Всім привіт! Мене звати Аня, я мама двох маленьких хлопчиків, а також велика прибічниця та пропагандист грудного вигодовування:)

Годую довго, у будь якому місці та у будь якій ситуації, а також люблю проводити час з дітьми активно та рызноманітно, переміщатись містом.

Для суміщення одного із другим потрібен комфортний одяг, у якому можна швидко та непомітно погодувати малюка, і при цьому не розтягувати горловин та не оголювати непотрібних частин тіла;)

А ще дуже бажано, щоб цей одяг мав простий універсальний крій, виготовлявся із натуральних екологічних матеріалів та був простих кольорів.

.

Ідея створити свою лінію одягу для годуючих матусь народилась ще декілька років тому, після народження дитини. Тоді пропозиція на такий одяг була майже відсутньою, а те, що можна було знайти, дуже рідко влаштовувало мене за якістю, стилем, кольорами. Час ішов, я постійно малювала моделі в своїй голові,пошила сама собі пару суконь, але до створення бренду діло так і не доходило.

І ось під час минулої вагітності, людина у животі (а також передбачення з чеків у Сільпо;)) прямо змусив мене "встати з дивану" та почати здійснювати свою мрію - пропонувати годуючим матусям такий одяг, який дасть їм можливість легко та непомітно годувати малюка у будь якому місці в будь який час.

.
Дизайн всіх моделей я створюю та тесую сама, намагаюся довести до ідеалу кінцевий результат за зовнішнім виглядом та функціоналом. Виробництво в нас місцеве, партії невеликі, тому можете бути впевнені, що, купуючи одяг C.T.mama, ви точно будете унікальною у своєму оточенні, а також підтримаєте вітчизняного виробника та економіку країни:)

 

.

Дуже сподіваюсь, що одяг від C.T. mama вам сподобається, та ви ще не один раз зробитезамовлення на цьому сайті:)

 

P.S. Заходьте до нас у інста - @ctmamaua

Там багато інтерактивного спілкування, а також знижки та розіргаші!